Tayvan Vizesi - Tayvan Vize İşlemleri

Tayvan Vizesi - Tayvan Vize İşlemleri 5 100
TÜM ÜLKELER
TAYVANTAYVAN VİZESİ Vize bilgileri için lütfen aşağıdaki menüden "Vize Tipi" ve "Meslek" seçiniz.
VİZE TİPİ MESLEK
Önemli Uyarılar
Önemli Uyarılar
1- BORDO (Normal) YEŞİL (Hususi) GRİ (Hizmet) ve SİYAH (Diplomatik) tüm pasaportlardan vize istenmektedir.
2- Konsolosluk Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport sahibi tarafından imzalı olmasını-- temdit süresinin seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 AY  ve Pasaportta kayıtlı seyehat edecek kişi kadar boş vize sayfasının bulunmasını istemektedir. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız. 
3- Vize başvuru formları Çince veTürkçe olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak okunaklı, büyük harflerle doldurulmalı ve pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır. 
4- Tayvan Büyükelçiliği tüm vize başvurularını Pazartesi - Salı - Çarşamba ve Perşembe ve Cuma günleri 09.00 - 10.00 saatleri arasında kabul etmekte ve başvurular 1-2 iş gününde sonuçlanmaktadır. Expres vize uygulamasu yoktur.
5- Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı ve müracaatınızın  sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerinde yazılı olan bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız. 
Örnek Vize Formları ÖRNEK VİZE FORMU DİLEKÇE ÖRNEĞİ