Hollanda Vizesi - Hollanda Vize İşlemleri

Hollanda Vizesi - Hollanda Vize İşlemleri 5 100
TÜM ÜLKELER
HOLLANDAHOLLANDA VİZESİ Vize bilgileri için lütfen aşağıdaki menüden "Vize Tipi" ve "Meslek" seçiniz.
VİZE TİPİ MESLEK
Önemli Uyarılar
  1. BORDO (Normal) pasaportlardan vize istenmektedir.
  2. YEŞİL (Hususi) GRİ (Hizmet) ve SİYAH (Diplomatik) pasaportlara vize uygulanmamaktadır. 
  3. Tüm schengen ülkeleri Pasaport süresi 10 yıldan fazla olan pasaportların başvurularını kesinlikle kabul etmediğinden dolayı yolcularımızın pasaportlarını mutlaka değiştirmeleri gerekmektedir. 
  4. Pasaportunuzun temdit süresinin seyahatin bitiş tarihinden itibaren enaz 6 Ay (Tercihen 1 yıl) olması ve enaz 2 adet boş vize sayfası bulunmalıdır. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız.  
  5. Vize başvuru formları İngilizce olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı ve mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.
  6. Hollanda/Schengen sahasına giren tüm yabancı uyruklular geçerli seyahat sağlık sigortası yaptırmak zorundadırlar. 
  7. Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram, yılbaşı, sömestr, fuar, paskalya, dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki yazılı olan bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız. 
Örnek Vize Formları ÖRNEK VİZE FORMU DİLEKÇE ÖRNEĞİ